Salam, Qonaq
 Əsas Səhifə | GirişQeydiyyatDil seç: AZ  

Son Aktivlik

Master Forum | Skript / Komek | Komek Lazimdir
Axtarış
  Admin nikini ferqlendirmek
Babnick Babnick [Off] [#] (04.03.2012 / 00:59)
salam on phpde adminleri ferqlendirmek ucun nece etmeklazimidi ? meselen admin niki qalin duwsun
Sistem Sistem [Off] [#] (04.03.2012 / 00:59)
WapUsta.Net :)
Tebrikler !Yeni movzu ugurla yaradildi! Eger movzu Qaydalara uygun olmazsa silinecek. Odur ki bir daha Qaydalari diqqetle oxuyun ! Movzudan kenara chixan cezalandirilacaq !
RE_TooLz RE_TooLz [Off] [#] (04.03.2012 / 01:38)
HayaTım FiLm oLmuŞ HeRKeS MonTaj PeŞiNDe
hmm.. chatlarda gormuwem ama maragimi cekmeyib bu.. yonunu deyimda sene.. tam izahli bawa salanmayacam cunku gecedi yuxum gelir. ama yonunu deye bilerem...

on.php de login yazilan hissesin tap ustune bele yaz

1. if($user_niki == "Admin"){
  2. echo "----a href kodlamasindi ancaq $user_niki ni bold edirsen yeni <b>$user_niki</b>-----";
  3. }else{
  4.  
  5. ordaki link hissesin bura yazirsan
  6.  
  7. }
Babnick Babnick [Off] [#] (04.03.2012 / 09:46)
RE_TooLz, bawa duwmedim ataw indi seherdi belke aydin yazasan ?

print $fsize1;
echo ($i).") ".$zn."<a href=\"info.php?id=$id&amp;ps=$ps&amp;nk=$usid&amp;ref=$ref\">".$login." (".$sex.". ".$age.")</a> $xals<br/>\n";
if($user niki == "@_ADMIN_@"){echo "<a href=\"info.php?id=$id&amp;ps=$ps&amp;nk=$usid&amp;ref=$ref\"><b>$user niki</b>-----";
print $fsize2;
} bele?
SmertNick SmertNick [Off] [#] (04.03.2012 / 12:25)
<?php
if($usid==1){
echo ($i).") ".$zn."<a href=\"info.php?id=$id&amp;ps=$ps&amp;nk=$usid&amp;ref=$ref\"><b>".$login."</b> (".$sex.". ".$age.")</a> $xals<br/>\n";
}
?>
By_XuLiQaN By_XuLiQaN [Off] [#] (04.03.2012 / 12:34)
A STeP AHeaD
Hm Bunu Mende duwunmuwdum Yeri Yoxdu Daha Marag li nese fikirlewdim aglima gelnedi indi axcam gorum neyniyirem
Admin Admin (SV!) [Off] [#] (04.03.2012 / 15:06)
Men Iphone isleden sade bir oglanam :)
Movzu Muzakire bolmesinden Komek Lazimdir bolmesine kochuruldu. Gelen defe Movzu yaradarken chalishin Movzunu duzgun bolmede yaradin !
RE_TooLz RE_TooLz [Off] [#] (04.03.2012 / 19:21)
HayaTım FiLm oLmuŞ HeRKeS MonTaj PeŞiNDe
SmertNick daki kimi ele. men dunen gece xirdalamadim day. nike gore ide gore verilmelidi. hetta eslinde levele.. str_replace ile de ede bilersen.
  Cemi: 8

Mövzuya Baxanlar (0 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu YükleForuma Keç
Üst Yenilikler
 Əsas Səhifə  Onlayn: 1 / 20 nəfər

WapUsta.Net - Wap Ustaların Mekanı

© WapUsta.Net