Salam, Qonaq
 Əsas Səhifə | GirişQeydiyyatDil seç: AZ  

Son Aktivlik

Master Forum | Skript / Komek | Komek Lazimdir
Axtarış
  Phpde ancaq reqemler olsun
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (22.04.2012 / 14:12)
Təк nöqтə вiтirər, üç nöqтə Davam eтDirər. Mən iкi nöqтəyəм. ayığ oL nə eDəcəyiм вəLLi deYiL
He dimeli bele GUclu Php anlayiwi olanlar bu movzuya fikir bildirsin, demeli men isteyirem ki meselen adi bir wap chat-da bir bolme olsun, orda meselen bir mektub gonderme, onun icinde ancaq REQEMLER yazmaq olsun, bawka hec ne ! format="*N" yoxe yeni php kod olsun, ele yazan kimi avtomatik yazsin ki ANTI XAKKER bele kodu nece yazmaq olar ? Kim bilir ! ? tez yazsin da xaiw !
Sistem Sistem [Off] [#] (22.04.2012 / 14:12)
WapUsta.Net :)
Tebrikler !Yeni movzu ugurla yaradildi! Eger movzu Qaydalara uygun olmazsa silinecek. Odur ki bir daha Qaydalari diqqetle oxuyun ! Movzudan kenara chixan cezalandirilacaq !
ToretA ToretA [Off] [#] (22.04.2012 / 14:19)
HOST,DOMEN SATISI 500MB-1azn
Olsa olsa php.net veya ilkaddimlar.com da olar
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (22.04.2012 / 14:20)
Təк nöqтə вiтirər, üç nöqтə Davam eтDirər. Mən iкi nöqтəyəм. ayığ oL nə eDəcəyiм вəLLi deYiL
baxdim orda da yoxdu !
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (22.04.2012 / 14:28)
Yeni bu BoYDa AzNet de Php bilen, paxil olmayan insan yoxdu ! ?
SmertNick SmertNick [Off] [#] (22.04.2012 / 14:33)
<?php

$mesaj = str_replace('a','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('b','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('c','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('d','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('e','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('f','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('g','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('h','...........................................................','$mesaj');
$mesaj = str_replace('x','...........................................................','$mesaj');

butun elifbani bele yaz
sonra ise bu kodu yaz:

if(strlen($mektub) >30){echo"Anti Xaker";}

?>
Dey. SmertNick (22.04.2012 / 14:34) [1]
SmertNick SmertNick [Off] [#] (22.04.2012 / 14:49)
preg matchlada olar
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (22.04.2012 / 14:50)
SmertNick, Hesab.php da bildiyim bir bolme var ora yazam iwleyecek ! ?
SmertNick SmertNick [Off] [#] (22.04.2012 / 14:54)
he..
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (22.04.2012 / 14:57)
SmertNick, Xexe Twk ))) senin drkanin harda oldugunu tapdimmm )))
VendeTTa VendeTTa [Off] [#] (22.04.2012 / 16:53)
Bryu Aka VendeTTa
Php-də hər şeyin bir qısa və sadə üsulu var. Uzun yollara əl atmaq lazım deyil.
  1. if (preg_match ("/^([0-9]+)$/", $mesaj)) {
  2. echo 'Bu reqemdir';
  3. } else {
  4. echo 'Die Hacker';
  5. }

Indi
  1. $mesaj = '3333 '
bele de olsa qebul etmeyecek boşluğa göre.
  Cemi: 11

Mövzuya Baxanlar (0 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu YükleForuma Keç
Üst Yenilikler
 Əsas Səhifə  Onlayn: 2 / 18 nəfər

WapUsta.Net - Wap Ustaların Mekanı

© WapUsta.Net