Salam, Qonaq
 Əsas Səhifə | GirişQeydiyyatDil seç: AZ  

Son Aktivlik

Master Forum | Skript / Komek | Skript Satiram
Axtarış
  Kim Script Lazimdi ? (puLLu)
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (13.05.2012 / 12:36)
Təк nöqтə вiтirər, üç nöqтə Davam eтDirər. Mən iкi nöqтəyəм. ayığ oL nə eDəcəyiм вəLLi deYiL
Kime Ne scripti lazimdi ?

Auto_chat + AntiSpam = 5 Azn

Diger Funksiyalarin qiymeti. Funksiyadan asili olaraq Deyisir
Sistem Sistem [Off] [#] (13.05.2012 / 12:36)
WapUsta.Net :)
Tebrikler !Yeni movzu ugurla yaradildi! Eger movzu Qaydalara uygun olmazsa silinecek. Odur ki bir daha Qaydalari diqqetle oxuyun ! Movzudan kenara chixan cezalandirilacaq !
DJVIRUS DJVIRUS [Off] [#] (13.05.2012 / 12:39)
Mr_RoYaL, johncms lazimdi aze dilinde
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (13.05.2012 / 12:50)
Təк nöqтə вiтirər, üç nöqтə Davam eтDirər. Mən iкi nöqтəyəм. ayığ oL nə eDəcəyiм вəLLi deYiL
DJVIRUS, Var ama Zehlem onu qurmaqdan Gedir, Menimki Chat-di ! Onu JohnCMS quranlara de Qursun!
Black_Blood Black_Blood [Off] [#] (13.05.2012 / 12:55)
butun funklari verib quruluwunda bawa salmaq neciye?
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (13.05.2012 / 12:58)
Black_Blood, Butun Funklar Olmaz 5 6 FUn var onu ozum yazmiwam Yalniz oz chatimda olcaq, Qalan ne funksiyani istesen Izahli vere bilerem !
Black_Blood Black_Blood [Off] [#] (13.05.2012 / 12:59)
Mr_RoYaL (13.05.2012/17:58)
Black_Blood, Butun Funklar Olmaz 5 6 FUn var onu ozum yazmiwam Yalniz oz chatimda olcaq, Qalan ne funksiyani istesen Izahli vere bilerem !
Meselen ne funklari?
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (13.05.2012 / 13:00)
Black_Blood, Sene Hansi Funk lazimdi ? Meselen ? Numune de gorum Hele bir ! Mende olmayani da Baxib, uygunlawdirib yaziram!
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (14.05.2012 / 12:50)
Davam )))
  Cemi: 9

Mövzuya Baxanlar (0 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu YükleForuma Keç
Üst Yenilikler
 Əsas Səhifə  Onlayn: 0 / 15 nəfər

WapUsta.Net - Wap Ustaların Mekanı

© WapUsta.Net