Salam, Qonaq
 Əsas Səhifə | GirişQeydiyyatDil seç: AZ  

Son Aktivlik

Master Forum | Hosting/Domen | Hosting
Axtarış
  Hosting+Domen satanlar
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (09.06.2012 / 14:19)
Təк nöqтə вiтirər, üç nöqтə Davam eтDirər. Mən iкi nöqтəyəм. ayığ oL nə eDəcəyiм вəLLi deYiL
Her kese Salam, HostinG+Domen satanlar. Sayt almaq isteyen var prostu mende vaxt yoxdu qurmaqa,kim satirsa uzu, suretli, keyfiyyetli:

+99451-773-12-03

Bu nomre ile elaqe saxlayib sifariwini qeyd etsin !
Sistem Sistem [Off] [#] (09.06.2012 / 14:19)
WapUsta.Net :)
Tebrikler !Yeni movzu ugurla yaradildi! Eger movzu Qaydalara uygun olmazsa silinecek. Odur ki bir daha Qaydalari diqqetle oxuyun ! Movzudan kenara chixan cezalandirilacaq !
DaRK DaRK [Off] [#] (09.06.2012 / 14:23)
Mr_RoYaL, Men Satiram ama Serveri i tam tercume edib satacam yeni sabahdan server Waphost.Ws ve Serveraz.org
ToretA ToretA [Off] [#] (09.06.2012 / 14:24)
HOST,DOMEN SATISI 500MB-1azn
Mr_RoYaL, Odeniwi nece edecek?
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (09.06.2012 / 14:25)
Təк nöqтə вiтirər, üç nöqтə Davam eтDirər. Mən iкi nöqтəyəм. ayığ oL nə eDəcəyiм вəLLi deYiL
Shemkir rayonundandi, Odeniwi Konturla da ede biler, Poct la da size hansi serfelidi onla edecek, Kim qeyd edir etsin, zeng vurun daniwin, deyin ki royal verdi nomreni, Menden muwteri tapmaqdi.
♥_ειทυr_αταkίﮒίlί_♥ ♥_ειทυr_αταkίﮒίlί_♥ [Off] [#] (09.06.2012 / 14:27)
♥ W@P_M@STER♥
Mr_RoYaL, kimdiki wemkirden?
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (09.06.2012 / 14:28)
♥_ειทυr_αταkίﮒίlί_♥, Deqiq bilmirem, Nomremi hardan tapib hec onu da bilmirem zeng vurdu ki Sayt acirsiz, mende de vaxt NETU, ona gore size yazdim zeng vur gor kimdi, Goruwe de biler pulu Negd alarsan !
♥_ειทυr_αταkίﮒίlί_♥ ♥_ειทυr_αταkίﮒίlί_♥ [Off] [#] (09.06.2012 / 14:31)
♥ W@P_M@STER♥
Mr_RoYaL, men satmiram, menim ozum wemkirliyem
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (09.06.2012 / 14:32)
♥_ειทυr_αταkίﮒίlί_♥, Heee ola biler. Deqiq bilmirem Kimdi, ama dedi ayt isteyirem, kim acir acsin, ozum acardim, ama vaxt NetuU oz saytimla mewqulam
Mr_RoYaL Mr_RoYaL [Off] [#] (09.06.2012 / 14:39)
Ne oldu isteyen yoxdu !? Yaziq uwaq gozleyir axi sizi !
  Cemi: 10

Mövzuya Baxanlar (0 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu YükleForuma Keç
Üst Yenilikler
 Əsas Səhifə  Onlayn: 0 / 21 nəfər

WapUsta.Net - Wap Ustaların Mekanı

© WapUsta.Net